صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG فروش و بازاریابی بر روی پلتفرم های موبایل

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 21

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

در این دوره، ابتدا مفاهیم و روند بازاریابی توسط و برای پلتفرم های موبایل را مرور می کنید و نحوه آماده سازی وب سایت و پیام های شما در رسانه های اجتماعی برای کاربران موبایل را یاد می گیرید. مربی این دوره به شما در طراحی وب سایت موبایل کمک می کند. همچنین به کمپین های مختلف موبایل، از جمله کمپین های تبلیغاتی مخصوص موبایل، کمپین های مبتنی بر مکان و غیره می پردازد. برخی از مباحث دوره : طراحی وب سایت موبایلتان را مورد ملاحظه قرار بدهید محتوای خود را فرندلی و قابل اسکن ایجاد کنید بهترین روش برای فرم ها و معاملات موبایل هک های سئو موبایل بهبود نرخ کلیک موبایل چگونگی پست های اجتماعی برای موبایل کمپین های موبایل تبلیغات با هدف گیری دستگاه عنوان اصلی : Mobile Marketing Foundations این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 48 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: معرفی : چرا موبایل وب سایت موبایل شما : نگاهی به طراحی صفحات فرود موبایل آنالیز های موبایل محتوای موبایل و تجربه کاربر : ایجاد محتوای خوانا دقت در استفاده از تصاویر مدیریت پاپ آپ ها و تبلیغات تعاملات موبایل بهینه سازی برای موبایل : سئو در موبایل هک های سئو موبایل بهبود نرخ کلیک موبایل صفحات موبایل پرسرعت رسانه های اجتماعی : بررسی تصویری پلت فرم ها کمپین های موبایل : تبلیغات با هدفگیری دستگاه تبلیغات اجتماعی موبایل شبکه های تبلیغات موبایل کمپین های مبتنی بر مکان کمپین های اس ام اسی ایمیل موبایل نتیجه گیری : مراحل نهایی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

John Jantsch

248964

جان جانسچ یک مشاور بازاریابی است، سخنران و نویسنده محبوب و پرفروش کتابهای : Duct Tape Marketing: The World's Most Practical Small Business Ma و کتاب Duct Tape Selling: Think Like a Marketer—Sell Like a Superstar و کتاب The Commitment Engine: Making Work Worth It و The Referral Engine: Teaching Your Business to Market Itsel جان خالق سیستم بازاریابی Duct Tape Marketing و بازاریابی شبکه ای Duct Tape Marketing Consulting Network است ، که مشاوران بازاریابی کسب و کار کوچک را در سراسر جهان آموزش می دهد. علاوه بر این، او اغلب با کسب و کارهای کوچک و متوسط ​همکاری می کند تا آنها برنامه های بازاریابی و سیستم های بازاریابی را سازماندهی کنند و به رشد پایدار راه یابند. مجله Huffington Post میگوید : جان یکی از 100 نفری است که باید در توییتر دنبال شود و Forbes ، نام Duct Tape Marketing را جزو 100 وب سایت برتر، برای کارآفرینان می داند. و وبلاگ او نیز به عنوان مورد علاقه Forbes برای بازاریابی و کسب و کار کوچک انتخاب شده بود، و پادکست او 10 نمایش بازاریابی برتر در iTunes، به نام `باید گوش بدید` توسط شرکت `Fast Company` نامیده می شود. او یکی از عوامل اصلی بازاریابی در انجمن امریکن اکسپرس آمریکا است و مجری مشهور کارگاه ها و وبینارها (webinars) برای سازمان‌هایی مانند امریکن اکسپرس، Intuit، Verizon، HP و Citrix می‌باشد. پیاده سازی های عملی جان در کسب و کارهای کوچک ، اغلب به عنوان یک منبع در نشریات مانند مجله Wall St، نیویورک تایمز و CNNMoney به عنوان منبع یاد می شود.

سرفصل های دوره

فصل اول : معرفی

معرفی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : وب سایت موبایل شما

وب سایت موبایل شما

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : محتوای موبایل و تجربه کاربر

محتوای موبایل و تجربه کاربر

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : بهینه سازی برای موبایل

بهینه سازی برای موبایل

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : کمپین های موبایل

کمپین های موبایل

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : نتیجه گیری

نتیجه گیری

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254335

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول