صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG سپردن کارها و وظایفتان به دیگران

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 12

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

یکی از مهارت های مورد نیاز یک رهبر یا مدیر این است که باید بتوانند. کارهای خود و کسب و کارشان را خیلی راحت به دیگران واگذار کرده و طوری عالی این کار را انجام دهند که برای نظارت بر آن کارها چند دقیقه زمان گذاشتن در روز کافی باشد. با مشاهده این کورس آموزشی مهارت های تفویض وظایف و کارهایتان به دیگران را یاد گرفته ، همراه با مدرس دوره آن ها را تمرین کرده و در خود پرورش خواهید داد. عنوان اصلی : Delegating Tasks این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 35 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی پیشنیازهای دوره ایجاد کردن ذهنیت سپردن کارها به دیگران : چه چیزی باعث میشود کارهایمان را به دیگران نسپریم آموزش رفتار صحیح در زمانی که کارها به شما سپرده می شود چه کارهایی را باید به دیگران بسپارید ؟ گزینه های سپردن کارهایتان به دیگر نیروها : چه طور شخصی که می توانید کاری را به وی بسپارید استخدام کنید سپردن کارها به افراد زیر دستتان چگونگی سپردن کارها به افرادی که مسئول مستقیمشان نیستید آموزش سپردن کارهایتان به دیگران و نظارت بر آن ها : آماده سازی برای سپردن کارها به دیگران آموزش مهارت های ارتباطی مورد نیاز ایجاد کردن یک سیستم پاسخگویی آموزش برخورد با خطاهایی که پیش می آید

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Dorie Clark

248968

دوری کلارک استاد مدیریت امور بازرگانی در دانشکده تجارت Fuqua دانشگاه Duke و نویسنده Reinventing You و Stand Out است که به عنوان یک کتاب رهبری شماره یک سال 2015 توسط مجله چاپ شد و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشینگتن پست بود. دوری همچنین سخنگوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پیشین بود، دوری توسط نیویورک تایمز به عنوان "متخصص در بازسازی خود و کمک به دیگران برای تغییرات در زندگی خود" معرفی شد. او مشارکت دائمی در بازاریابی کسب و کار در مجلات Harvard Business Review و Time و Entrepreneur دارد. Dorie به عنوان یک متخصص برند توسط Associated Press، Inc. و Fortune شناخته شده است، مشاور و سخنران استراتژی بازاریابی برای مشتریان از جمله گوگل، مایکروسافت، دانشگاه ییل، Fidelity، وزارت امور خارجه ایالات متحده و بانک جهانی است. شما می توانید نسخه رایگان 42 صفحه ای از کتاب "خود ارزیابی" او را دانلود کنید و در باره او بیشتر در dorieclark.com اطلاعات کسب کنید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ایجادکردن ذهنیت سپردن کارها به دیگران

ایجادکردن ذهنیت سپردن کارها به دیگران

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : گزینه های سپردن کارهایتان به دیگر نیروها

گزینه های سپردن کارهایتان به دیگر نیروها

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش سپردن کارهایتان به دیگران و نظارت بر آنها

آموزش سپردن کارهایتان به دیگران و نظارت بر آنها

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254350

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول