صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG ساخت و مدیریت بهترین تیم های کاری

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 9

مدت زمان دوره:

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

در این مجموعه آموزش با اصول کار تیمی آشنا شده و یاد می گیرید که چطور یک تیم خوب تشکیل داده و سپس با جزئیات و ترفندها و اصول و تکنیک های مدیریت تیم ها آشنا شده و انجام آن را در عمل یاد خواهید گرفت. مدرس مجموعه Amy Edmondson از حرفه ای های مدیریت تیم هاست و سالها تجربه و دانش خود در این زمینه را با شما دوستان عزیز به اشتراک می گذارد. عنوان اصلی : Leading and Working in Teams این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 30 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم : مقدمه : خوش آمدگویی آموزش تکنیک های تیم سازی موثر : آشنایی با تفاوت های میان تیم و تیم سازی آشنایی با نقش ها در تیم و بازی کردن نقش آشنایی با روابط و ریسک ها بین فردی ایجاد کردن امنیت روانی در تیم تعریف و مشخص کردن هدف ها یادگیری از شکست ها اقدام فراتر از مرزهای موجود سخن پایانی : آشنایی با دیگر منابع یادگیری کار تیمی

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Amy Edmondson

248969

اِمی، استاد درس مدیریت و رهبری در دانشگاه هاروارد آمریکا است. از بین 50متفکربرتر دنیا در زمینه ی مدیریت، رتبه 15را به خود اختصاص داد. اِدمانسون، در مورد رهبری و مدیریت در شرکت ها و کنفرانس های سراسر دنیا صحبت می کند. او به تازگی کتاب Teaming to Innovate را نوشته است. Teaming یعنی:سازمانها چطور یاد میگیرند، خلاقیت و رقابت کنند. و همچنین نویسنده ی کتابA Fuller Explanation و حدود بیش از هفتاد مقاله در مورد رهبری، همکاری، نوآوری و یادگیری سازمانی است. در سال2004به علت مشارکت در بهبود عملکرد مدیریت، جایزه ی Accenture Award را دریافت کرد. و در سال2006به دلیل موفقیت در آکادمی مدیریت، موفق به دریافت جایزه ی Cummings Award شد. و در سال2013توسط مجله ی منابع انسانی به عنوان یکی از 20 متفکر برتر در حوزه ی منابع انسانی انتخاب شد.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

فصل اول : آموزش تکنیک های تیم سازی موثر

آموزش تکنیک های تیم سازی موثر

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول