صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG ساخت شبکه ای از فروشنده ها و بازاریاب ها

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 19

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

بازاریابی و فروش مستلزم ایجاد روابط بسیار خوب با دیگران است. در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور با صاحبان کسب و کارها ، با دیگر فروشنده ها ، با مدیران فروش و بازاریاب ها ارتباط دوستانه و بلند مدتی برقرار کنید. مدرس دوره رابی کلمن باکستر در حقیقت به شما عزیزان یاد میدهد که چطور شبکه ای از فروشندگان ، بازاریاب ها و مدیران موفق را دور خود جمع کنید ، تا هم روابط دوستانه و هم روابط تجاری خود را به کمک این گروه از افراد توسعه دهید. برخی از مطالب این دوره عبارتند از : هفت نوع از افرادی که باید در شبکه خود داشته باشید زبان بدن مورد نیاز تاکتیک های شبکه سازی با فروشنده ها و بازاریاب های موفق تقاضای منابع از دوستان خود در چه رویدادهایی شرکت کنید و در چه رویدادهایی شرکت نکنید ایجاد کردن روابط بیزینسی با دوستان خود و . . . عنوان اصلی : Networking for Sales Professionals این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 55 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم : مقدمه : خوش آمدگویی و آشنایی با مدرس و دوره ایجاد تیم : شبکه سازی از افراد چیست و چرا مهم است ؟ هفت دسته از کسانی که باید در شبکه تان داشته باشید مقایسه بین شبکه سازی هدفمند و معمولی زبان بدن و نوع تفکر لازم برای ساخت شبکه ای از افراد ایجاد کردن شبکه تان : تنظیم اولویت های شبکه تان انتخاب تاکتیک های شبکه تان ایجاد کردن شبکه فروش تان شبکه سازی از فروشنده ها و بازاریاب ها را همیشگی کنید : توسعه شبکه ای که متعهد به همکاری باشند چطور در رویدادهای مربوط به شبکه های فروش و بازاریابی شرکت کنید چطور از منابع خارج از شبکه درخواست کمک کنید افزایش خارق العاده شبکه فروشتان به کمک LinkedIn چالش های ویژه : به کدامیک از رویدادهای شبکه سازی بروید و به کدامیک نروید ؟ نکاتی ویژه افرادِ شبکه ساز ایجاد کردن شبکه های بیزینسی از دوستان تان

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Robbie Kellman Baxter

248971

رابی کلیمان بکستر بنیانگذار استراتژیهای Peninsula Strategies LLC، یک شرکت مشاوره مدیریت است و همچنین نویسنده The Membership Economy: پیدا کردن Superusers در معاملات و ساخت درآمد معقول و مکرر ، کتابی که به عنوان یکی از پنج کتاب بازاریابی سال در Inc.com نامگذاری شده ‌است. او اصطلاح کسب و کار محبوب "عضویت در اقتصاد"، که در حال حاضر توسط سازمان ها و روزنامه نگاران در سراسر کشور و فراتر از آن استفاده می شود، را ابداع کرد. مشتریان او شامل سازمان های بزرگ مانند Netflix و انجمن ملی رستوران، و همچنین ده ها شرکت در حال رشد، را شامل میشود. در طول دوران حرفه او، رابی با مشتریان مشورت کرده یا در بیش از بیست صنایع کار کرده است. قبل از شروع شرکت Peninsula Strategies LLC در سال 2001، رابی به عنوان یک همکار شهری شهردار شهر نیویورک مشغول به کار بود، یک مشاور در Booz Allen Hamilton و یکی از فروشندگان محصولات Silicon Valley. او دارای مدرک AB از دانشکده هاروارد و مدرک MBA از مدرک کارشناسی ارشد استنفورد است. رابی با رسانه های عمده، از جمله CNN و NPR، مورد مصاحبه قرار گرفته است. رابی کلیمان بکستر بنیانگذار استراتژیهای Peninsula Strategies LLC، یک شرکت مشاوره مدیریت است و همچنین نویسنده The Membership Economy: پیدا کردن Superusers در معاملات و ساخت درآمد معقول و مکرر ، کتابی که به عنوان یکی از پنج کتاب بازاریابی سال در Inc.com نامگذاری شده ‌است. او اصطلاح کسب و کار محبوب "عضویت در اقتصاد"، که در حال حاضر توسط سازمان ها و روزنامه نگاران در سراسر کشور و فراتر از آن استفاده می شود، را ابداع کرد. مشتریان او شامل سازمان های بزرگ مانند Netflix و انجمن ملی رستوران، و همچنین ده ها شرکت در حال رشد، را شامل میشود. در طول دوران حرفه او، رابی با مشتریان مشورت کرده یا در بیش از بیست صنایع کار کرده است. قبل از شروع شرکت Peninsula Strategies LLC در سال 2001، رابی به عنوان یک همکار شهری شهردار شهر نیویورک مشغول به کار بود، یک مشاور در Booz Allen Hamilton و یکی از فروشندگان محصولات Silicon Valley. او دارای مدرک AB از دانشکده هاروارد و مدرک MBA از مدرک کارشناسی ارشد استنفورد است. رابی با رسانه های عمده، از جمله CNN و NPR، مورد مصاحبه قرار گرفته است.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ایجاد تیم

ایجاد تیم

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : ایجاد کردن شبکه تان

ایجاد کردن شبکه تان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : شبکه سازی از فروشنده ها و بازاریاب ها

شبکه سازی از فروشنده ها و بازاریاب ها

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : چالش های ویژه

چالش های ویژه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254352

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول