صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG رازهای فروش برای مشاغل و بیزینس ها

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 19

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

مهمترین موضوع در یک کسب و کار فروش است. و این مساله برای کسب و کارهای کوچک و متوسط حیاتی تر نیز می شود. در این کورس آموزشی مدرس مجموعه روش ها ، اصول ، تکنیک ها و قواعدی را به شما عزیزان یاد میدهد که با بکار بستن آن ها می توانید به فروشی خارق العاده دست پیدا کنید. همچنین ایشان بر روی رشد و فروش پایدار تکیه دارند ، طوری که بتوانید برای همیشه فروش خوبی داشته باشید و بقدری خدمات مشتریانتان خوب باشد که به شما ، کالاها و بیزینستان وفادار بمانند. عنوان اصلی : Sales Secret for Small Business این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 47 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی آشنایی با پیش نیازهای این کورس آموزشی آموزش مشخص کردن رویکرد شما : سفارشی سازی رویکرد برای کسب و کارهای کوچک آموزش مبانی فروش در کسب و کارهای کوچک آموزش ساخت سیستم فروش سه مرحله ای : مروری بر فرایند سه مرحله ای فروش مرحله اول فروش : مرور و کاوش نمایش عملی مرحله مرور در کار با یک مشتری جدید مرحله دوم فروش : ارائه نمایش عملی مرحله ارائه در کار با یک مشتری جدید مرحله سوم فروش : اقدام به عمل نمایش عملی مرحله اقدام به عمل در کار با یک مشتری جدید دنبال کردن مداوم همین روند آموزش ساخت و استفاده از بیانه ها و گفتارهای فروش : آشنایی با گفتارهای فروش سوال-محور نمایش این رویکرد فروش در روش سه مرحله ای آموزش ایجاد کردن مدلهای خلاقانه و جدیدتر گفتارهای فروش ، برای فروش سه مرحله ای آموزش پاسخ دادن به مخالفت هایی که در برابر اعتراض ها صورت می گیرد آموزش تمرین و سنجش : آشنایی با نقش تکرار در تسلط بر این روشها نماش فرایند ارائه و دریافت فیدبک آموزش سنجش میزان موفقیتتان سخن پایانی : آموزش گامهای پیش رو

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Dave Crenshaw

248974

دیو کرانشو نویسنده و مربی رهبری است که در شرکت Time، Fast Company و USA Today برجسته شده است. او استاد ساختن رهبران مولد است. او در مجله Time، USA Today، Fast Company و BBC News حضور دارد. دوره های او را در LinkedIn Learning میلیون ها نفر مشاهده کرده اند. او چهار کتاب نوشته شده است، از جمله اسطوره چند وظیفه: How "Doing It All" Gets Nothing Done، که در شش زبان منتشر شد و یک از پرفروش ترین کتابهای مدیریت زمان است. دیو به عنوان یک نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، صدها هزار رهبر کسب و کار در سراسر جهان را تربیت کرده است. در DaveCrenshaw.com در مورد او بیشتر بدانید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش مشخص کردن رویکرد شما

آموزش مشخص کردن رویکرد شما

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش ساخت سیستم فروش سه مرحله ای

آموزش ساخت سیستم فروش سه مرحله ای

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش ساخت و استفاده از بیانه ها و گفتارهای فروش

آموزش ساخت و استفاده از بیانه ها و گفتارهای فروش

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش تمرین و سنجش

آموزش تمرین و سنجش

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254348

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول