صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG دوره یادگیری تفکر استراتژیک

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 15

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

به عنوان یک رهبر سازمانی و یا یک مدیر بایستی تفکر بلند مدت و دور نگر یا به زبان ساده تفکر استراتژیک داشته باشید تا بتوانید بقا و رشد کسب و کار ، سازمان و یا شرکت خود را در طول زمان تضمین کنید. با مشاهده این دوره آموزشی بسیار ارزشمند یاد می گیرید که چطور مهارت های تفکر استراتژیک را در خود ایجاد کرده و در صورت وجود تقویت کنید. مدرس دوره سال های سال است که مربی بسیاری از مدیران و رهبران سازمانی بوده و تکنیک های وی نرخ موفقیت ( Success Rate ) بسیار بسیار زیادی داشته اند. عنوان اصلی : Strategic Thinking این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 38 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : خوش آمدگویی آنچه باید بدانید کار با فایل های تمرینی آشنایی با تفکر استراتژیک و جنبه های گوناگون آن : آشنایی با مزایای تفکر استراتژیک آشنایی با موارد کاربرد تفکر استراتژیک آشنایی با توالی استراتژِی ها زمان گذاشتن برای تفکر استراتژیک آموزش توسعه مهارت های تفکر استراتژیک در خودتان : آینده را در نظر بگیرید و از گذشته بیاموزید چطور آگاهانه استراتژی های لازم را ایجاد کنید کار کردن بر روی جزئیات آموزش پیاده سازی تفکر استراتژیک : انجام تفکر استراتژیک به همراه تیمتان سنجش میزان موفقیتتان تفکر استراتژیک یک پروسه همیشگی است آشنایی با حد و مرز استراتژی ها سخن پایانی :

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

Dorie Clark

248968

دوری کلارک استاد مدیریت امور بازرگانی در دانشکده تجارت Fuqua دانشگاه Duke و نویسنده Reinventing You و Stand Out است که به عنوان یک کتاب رهبری شماره یک سال 2015 توسط مجله چاپ شد و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشینگتن پست بود. دوری همچنین سخنگوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پیشین بود، دوری توسط نیویورک تایمز به عنوان "متخصص در بازسازی خود و کمک به دیگران برای تغییرات در زندگی خود" معرفی شد. او مشارکت دائمی در بازاریابی کسب و کار در مجلات Harvard Business Review و Time و Entrepreneur دارد. Dorie به عنوان یک متخصص برند توسط Associated Press، Inc. و Fortune شناخته شده است، مشاور و سخنران استراتژی بازاریابی برای مشتریان از جمله گوگل، مایکروسافت، دانشگاه ییل، Fidelity، وزارت امور خارجه ایالات متحده و بانک جهانی است. شما می توانید نسخه رایگان 42 صفحه ای از کتاب "خود ارزیابی" او را دانلود کنید و در باره او بیشتر در dorieclark.com اطلاعات کسب کنید.

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آشنایی با تفکر استراتژیک و جنبه های گوناگون آن

آشنایی با تفکر استراتژیک و جنبه های گوناگون آن

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش توسعه مهارت های تفکر استراتژیک در خودتان

آموزش توسعه مهارت های تفکر استراتژیک در خودتان

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : آموزش پیاده سازی تفکر استراتژیک

آموزش پیاده سازی تفکر استراتژیک

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

254341

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول