صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول تصویر IMG برگزاری و مدیریت جلسات دو نفره

تولید کننده دوره: سامانه رَند

تعداد درس های دوره: 13

مدت زمان دوره: 0

تعداد خریداران این دوره: 0

%

شما قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید جهت مشاهده دروس دوره بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

معرفی دوره

جلسات دو نفره ی منظم، به مدیران فرصتی جهتِ رویارویی با مشکلات ارائه میدهند و به طور موثر به سوالات کوچک و سریع پاسخ میدهند که در طول هفته ی کاری بوجود می آیند. در این دوره، دیو کرانشاو، نحوه ی تاسیس برنامه، دستور جلسه، ارزیابی و بررسی لیست اقداماتِ جلسات دونفره را نشان میدهد و نتایج جلسه را ارزیابی می کند و به قول هایش عمل میکند. این دوره، نحوه ی گوش دادن به نیازهای کارکنان را توضیح میدهد و اینکه چه موقع آموزش و توسعه را ارائه دهیم. یادگیری لینکدین ،یک موسسه مدیریت پروژه ی ارائه دهنده ی خدمات آموزشی (Lynda.com) شده است.این دوره برای افراد حرفه ای تعیین میشود. برای بررسی فعالیتها و جزئیات، اینجا را کلیک کنید. برخی از سرفصل های این دوره : استفاده از جلسات دو نفره جهت کاهش وقفه ها تنظیم جلسات دو نفره ایجاد یک برنامه راه اندازی جلسه ی دو نفره بررسی و به اِتمام رساندن آیتم های اقدامات عنوان اصلی : Leading Productive One-on-One Meetings این مجموعه آموزش ویدیویی به مدت زمان 27 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش آشنا می شویم: مقدمه : استفاده از جلسات دو نفره جهت کاهش وقفه ها جلسه ی دو نفره چیست؟ : درک اهمیت جلسه ی دو نفره نحوه ی تصمیم گیری درباره ی اینکه چه کسی به جلسه ی دو نفره نیاز دارد تنظیم جلسه ی دو نفره : ایجاد یک برنامه تعیین دستور جلسه راه اندازی جلسه ی دو نفره : بررسی آیتم های متحمل شده ارائه ی آموزش شخصی گوش دادن به نیازهایشان به اشتراک گذاشتن نیازهایشان بررسی آیتم های اقدامات بعد از جلسه : تکمیل آیتم های اقدامات پیروی از آیتم های متحمل شده به دیگران

بیشتر ...
بستن

مدرسین دوره

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

تصویر IMG

سامانه رَند

سیکل

مدرس دوره

تصویر IMG

سرفصل های دوره

فصل اول : مقدمه

مقدمه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : جلسه دو نفره چیست؟

جلسه دو نفره چیست؟

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : تنظیم جلسه دو نفره

تنظیم جلسه دو نفره

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : راه اندازی جلسه دو نفره

راه اندازی جلسه دو نفره

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : بعد از جلسه

بعد از جلسه

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

فصل اول : سخن پایانی

سخن پایانی

تنظیمات لیست به درستی انجام نشده است.

نظرات کاربران

برای این دوره هیچ نظری ثبت نشده است.

برچسب ها

253404

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به وب سایت ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هااخبارمقالاتاشتراکسوالات متداول