صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول

فیلتر

شغل ها (صفحه مشاهده شغل) 1402 شمسی 60,000,000 90,000,000 24,000,000 2023 میلادی 71,000 86,000 126,000

مهندس تضمین کیفیت نرم افزار

مهندس تضمین کیفیت نرم افزار دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

هنگامی که یک محصول ساخته می شود، مدیران انتظارات و الزاماتی دارند. مهم است که فرآیندی برای اطمینان از رعایت استانداردهای لازم و شناسایی و گزارش اشتباهات در توسعه محصول وجود داشته باشد. مهندس تضمین کیفیت نرم افزار کسی است که بر هر مرحله از فرآیند توسعه نرم افزار نظارت می کند تا از کیفیت طراحی اطمینان حاصل کند و مطمئن شود که نرم افزار از استانداردهای تعیین شده توسط شرکت پیروی می کند. مهندسین تضمین کیفیت نرم‌افزار از کارایی محصولات جدید قبل از عرضه عمومی مطمئن می‌شوند.

وظایف

طراحی و توسعه سیستم های نظارتی برای بررسی مشکلات نرم افزارها

ثبت نتایج آزمایش

طراحی و توسعه فرآیند آنالیز ریسک

ارزیابی نتایج آزمایش

طراحی و کدنویسی آزمایش های اتومات و سیستمی

تدوین استانداردها و رویه هایی برای تعیین کیفیت محصول و آمادگی عرضه

شناسایی، جداسازی، و ردیابی اشکالات در طول آزمایش

شناسایی مشکلات احتمالی که کاربران ممکن است با آن مواجه شوند

تحقیق درمورد ابزارها، فناوری‌ها و فرآیندهای آزمایشی جدید

بررسی رابط های کاربری از منظر سازگاری و عملکردی

استخدام شو همین الان شروع کن شرایط کاری: دورکاری / پاره وقت / تمام وقت

ویدویی معرفی شغل

T-Shape مهارتی

T-Shape چسیت؟
تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این

مهارت های سخت

مهارت های نرم

دوره ها

دوره های شغلی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول