صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول

فیلتر

شغل ها (صفحه مشاهده شغل) 1402 شمسی 80,000,000 150,000,000 200,000,000 2023 میلادی 71,000 88,000 110,000

برنامه نویس دات نت

برنامه نویس دات نت دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

دات نت برای اولین بار در سال 2002 با خبر انتشار یک زبان جدید به‌نام #C توسط مایکروسافت منتشر شد. هدف اولیه توسعه برنامه‌های نرم‌افزاری بر پلتفرم ویندوز بود، اما با گذشت زمان مایکروسافت شروع به سیاست‌گذاری روی چارچوب‌های فراتر از ویندوز نمود و امروزه دات نت برای برنامه‌نویسی سایر زمینه‌ها مانند وب، تلفن همراه و غیره نیز به کار می‌رود. برنامه‌نویس دات‌نت فردی است که در زمینه کار با چارچوب دات‌نت و زبان‌های برنامه‌نویسی تحت این چارچوب همچون سی شارپ وASP.Net مهارت دارد. البته این چارچوب از زبان‌های برنامه‌نویسی دیگری نیز ساخته شده است، اما تاکید شرکت‌ها بیشتر روی این زبان‌ها است. یک برنامه‌نویس دات‌نت بسته به شرکتی که در آن مشغول به کار می‌شود، برای ساخت برنامه‌های سفارشی یا پروژه‌های درون شرکتی به کار گرفته می‌شود. توجه داشته باشید که دانش شما در زمینه مباحث شی‌گرایی و ابزارهای ساخت و یکپارچه‌سازی باید در حد ایده‌آلی قرار داشته باشد، زیرا بیشتر کدهایی که می‌نویسید در قالب ماژول‌هایی آماده می‌شوند که در سایر پروژه‌ها از آن‌ها استفاده می‌شود.

وظایف

ایجاد و ادغام برنامه‌های کاربردی با استفاده از سی شارپ و اس‌کیو‌ال‌سرور

رفع اشکال و بهبود عملکرد برنامه‌ها

تعامل سازنده با سایر اعضا با هدف توسعه بهتر پروژه‌ها

ارائه راه‌حل‌های تجاری که باعث بهبود و تسریع در روند ساخت پروژه‌ها می‌شوند

تسلط بر الگوهای طراحی، تسلط بر ابزارها و مفاهیم برنامه‌نویسی تحت وب (CSS، jQuery، جاوااسکریپت، اچ‌تی‌ام‌ال و...)

توانایی ارزیابی، انتخاب و به‌کارگیری درست الگوریتم‌ها و ساختمان داده‌های اصلی با هدف حل یک مسئله

استخدام شو همین الان شروع کن شرایط کاری: دورکاری / پاره وقت / تمام وقت

ویدویی معرفی شغل

T-Shape مهارتی

T-Shape چسیت؟
تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این

مهارت های سخت

مهارت های نرم

دوره ها

دوره های شغلی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول