صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول

فیلتر

شغل ها (صفحه مشاهده شغل) 1402 شمسی 80,000,000 120,000,000 250,000,000 2023 میلادی 71,000 88,000 110,000

برنامه نویس جاوا

برنامه نویس جاوا دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

برنامه نویسی زبان Java درسال 1994 به وسیله یکی از مهندسین شرکت sun به نام جیمز گوسلینگ صورت گرفت. این برنامه نویس پس از آنکه از نوشتن برنامه به زبان ++C خسته گشت به سراغ زبان برنامه نویسی جاوا را به منظور برطرف نمودن نیازهای خود طراحی کرد. اصلی ترین خصوصیت زبان برنامه نویسی جاوا شی گرا بودن آن است یعنی قابلیت بکارگیری مجدد و مکرر از کدهای از پیش نوشته شده را دارا است. برنامه نویس جاوا کسی است که در مرحله نخست به مفاهیم برنامه نویسی در زبان Java مسلط باشد و سپس آشنایی خوبی با مفاهیم برنامه نویسی شی گرا و معماری نرم افزار داشته باشد. از وظایف برنامه نویس جاوا می توان به نوشتن برنامه های رومیزی (Desktop)، برنامه های تحت وب (WEB)، برنامه های کاربردی بزرگ (Enterprise)، برنامه نویسی سیستم های کوچک مانند تلفن همراه، رایانه جیبی و … اشاره نمود.

وظایف

رعایت سیاست‌ها و اصول مشخص شده توسط مدیریت ارشد

ارتباط مستمر با تیم تحلیل گر سیستم جهت اطلاع از نیازهای و الزامات مورد نیاز جهت برنامه‌نویسی

همکاری مستمر با سایر اعضای تیم برنامه‌نویس ، تحلیل‌گر و تست نرم‌افزار

طراحی رابط کاربری UX برای طرح قالب نرم‌افزار

برنامه‌نویسی با رعایت اصول و قواعد برنامه‌نویسی و یکپارچه‌سازی با سایر برنامه‌ها در جهت اهداف مشخص شده

رفع خطاهای برنامه نرم‌افزاری تست برنامه نرم‌افزاری با استفاده از داده‌های آزمایشی جهت حصول اطمینان از کارکرد صحیح برنامه

مستندسازی فعالیت‌های برنامه‌نویسی از طریق راهکارهای مشخص شده

ثبت تغییرات مورد نیاز جهت اعمال در برنامه

حفظ و نگهداری مستندات نرم‌افزارهای

طراحی شده سایر وظایف محول شده از طرف مسئول مافوق

استخدام شو همین الان شروع کن شرایط کاری: دورکاری / پاره وقت / تمام وقت

ویدویی معرفی شغل

T-Shape مهارتی

T-Shape چسیت؟
تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این

مهارت های سخت

مهارت های نرم

دوره ها

دوره های شغلی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول