صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول

فیلتر

شغل ها (صفحه مشاهده شغل) 1402 شمسی 60,000,000 110,000,000 48,000,000 2023 میلادی 71,000 88,000 110,000

برنامه نویس اندروید

برنامه نویس اندروید دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

برنامه نویس یا توسعه دهنده اندروید کسی است که مسئولیت توسعه و طراحی برنامه‌هایی را که برای دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌شود، بر عهده دارد. این برنامه نویسان، برنامه‌های اندروید را توسعه می‌دهند و زبان اصلی برنامه‌نویسی آن‌ها زبان جاوا است. برنامه نویس اندروید، مسئول ایجاد برنامه‌ها و عملکردهای مختلف آن است که شامل رابط کاربری دستگاه (UI) و درک نحوه تعامل کاربر با دستگاه است. برنامه نویسان اندروید اغلب برای سازمان‌های بزرگ همراه با تیم‌های بزرگ‌تر متشکل از سایر برنامه نویسان کار می‌کنند.

وظایف

طراحی و ساخت برنامه ها (Designing And Building Apps)

همکاری با تیم‌های دیگر برای تعریف، طراحی و ایجاد ویژگی‌های جدید

عیب‌یابی و رفع اشکالات اپلیکیشن:

توسعه‌ی رابط‌های برنامه‌نویسی اپلیکیشن (APIها)

مقابله با مشکلات پایگاه داده ها و API ها

انجام تست واحد (Unit Testing)

به روز بودن در مورد فن آوری های جدید

آموزش دادن به برنامه‌نویسان مبتدی و کارآموزان

استخدام شو همین الان شروع کن شرایط کاری: دورکاری / پاره وقت / تمام وقت

ویدویی معرفی شغل

T-Shape مهارتی

T-Shape چسیت؟
تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این

مهارت های سخت

مهارت های نرم

دوره ها

دوره های شغلی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول