صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول

فیلتر

شغل ها (صفحه مشاهده شغل) 1402 شمسی 60,000,000 90,000,000 180,000,000 2023 میلادی 39,000 57,000 98,000

ویراستار


ویراستار کسی است که متن خروجی را تصحیح ، پیراسته و تنظیم می کند. در واقع ویراستار به کسی میگویند که وظایف اش شناسایی ایرادات و اصلاحات لازم در متن است. ویراستاری از دسته شغل هایی است که نیاز به ابزار خاصی ندارد و با داشتن یک سیستم ممکن می شود یا اینکه لازم به بودن در محل کار نیست و به صورت دور کاری هم می توانید این کار را انجام دهید. مهمترین موردی که شخص ویراستار باید داشته باشد تمرکز آن شخص است و ویژگی دیگری که باید داشته باشد اهل مطالعه مداوم بودن است، هیچ نکته کوچک در این حرفه از چشم شما نباید دور بمانند و حتی بسیاری از افراد معتقدند که اولین اشتباه می تواند آخرین اشتباه شما باشد. وظیفه یک ویراستار ممکن است متفاوت باشد از غلط املایی گرفتن تا تصحیح نسخ خطی از وظایف آنها محسوب می شود. برای شروع در این رشته نیاز به مدرک خاصی ندارید شما با هر رشتهای دانشگاهی میتونید توی این زمینه فعالیت خود را آغاز کنید.

وظایف

جمع آوری متون خطی را از نویسندگان

مطالعه مطالب و سپس ویرایش آن ها و در نهایت جمع بندی و نوشتن تمامی مطالب

از صحت اطلاعات پیش از انتشار متن مطمئن شود تا بعداً با مشکل روبرو نشود.

با همراهی نویسندگان، مطالب را توسعه دهد.

روابط خوبی را با نویسندگان برقرار کند و بتواند با ارتباط با کارمندان به فرایند کار سرعت ببخشد.

به شکلی برنامه ریزی کند تا مطالب کتاب برای انتشار با توجه به زمانبندی آماده شود. (این نکته در وظایف ویراستاری بیش از سایر موارد تاکید می شود.)

استخدام شو همین الان شروع کن شرایط کاری: دورکاری / پاره وقت / تمام وقت

ویدویی معرفی شغل

T-Shape مهارتی

T-Shape چسیت؟
تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این

مهارت های سخت

مهارت های نرم

دوره ها

دوره های شغلی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول