صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول

فیلتر

شغل ها (صفحه مشاهده شغل) 1402 شمسی 80,000,000 120,000,000 350,000,000 2023 میلادی 65,000 95,000 178,000

مدیر تجارت الکترونیک

مدیر تجارت الکترونیک دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

در تعریف تجارت الکترونیک (Electronic Commerce) می‌توان گفت خرید و فروش هر نوع کالا، خدمات و اطلاعات که از طریق محیط های الکترونیک و دیجیتال انجام می‌شود و امروزه سهم عظیمی از بازار های جهانی را به خود اختصاص داده است، تجارت الکترونیک است. این سیستم به سرعت در حال جایگزینی تجارت سنتی است. چرا که در این سیستم محدودیت جغرافیایی ندارد و در سطح جهانی مطرح است. مدیر تجارت الکترونیک سرپرستی است که بر فروش و توزیع محصولات در فروشگاه های آنلاین مختلف نظارت دارد. هدف اصلی آنها ایجاد یک تجربه مثبت از خدمات مشتری برای مشتریانی است که خرید آنلاین انجام می دهند. مدیران تجارت الکترونیک نگرانی‌ها، نیازها و ترجیحات مشتریان را بررسی می‌کنند تا هنگام خرید آنلاین محصولات، یک فرآیند معاملاتی روان و بدون درز ایجاد کنند. آنها همچنین سطوح موجودی و داده های فروش را که انجام می دهند بررسی می کنند تا وضعیت عرضه و تقاضای خود را ثابت نگه دارند.

وظایف

نظارت بر توسعه کلی محصول و سایت های درآمدزا یک سازمان

انجام تحقیقات در مورد بهترین ویژگی‌ها و طرح‌بندی‌های کاربر پسند که بیشترین جذابیت را برای مشتریان دارد

آزمایش تغییرات در پلتفرم ها و نظارت بر نتایج

اعمال به روز رسانی پلتفرم که مشتریان بیشتری را جذب و حفظ می کند

بررسی بینش فروش و استفاده از آنها برای توسعه استراتژی های فروش آگاهانه

مدیریت تیم های پیشرو از کپی رایترها، طراحان گرافیک و توسعه دهندگان نرم افزار در ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیک جذاب و کاربر پسند

ارائه پیشنهادهای تبلیغاتی و اطمینان از نمایش صحیح آنها در وب سایت

ارزیابی سلب مسئولیت های قانونی و محتوای وب سایت برای اطمینان از مطابقت، بدون خطا و مطابق با نام تجاری آنها

استخدام شو همین الان شروع کن شرایط کاری: دورکاری / پاره وقت / تمام وقت

ویدویی معرفی شغل

T-Shape مهارتی

T-Shape چسیت؟
تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این

مهارت های سخت

مهارت های نرم

دوره ها

دوره های شغلی

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول