صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول

فیلتر

شغل ها (صفحه مشاهده شغل) 1402 شمسی 120,000,000 160,000,000 400,000,000 2023 میلادی 77,000 135,000 201,000

مدیر و متخصص بازاریابی

مدیر و متخصص بازاریابی دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

مدیر مارکتینگ کسی است که مدیریت بازاریابی یک کسب و کار یا محصول را بر عهده دارد. آنها می‌توانند مسئولیت چندین سرویس یا محصول را بر عهده داشته باشند و یا عهده‌دار بازاریابی تنها یک محصول باشند. یک مدیر مارکتینگ باید روابط اجتماعی خوبی داشته باشد، بتواند کار تیمی را به خوبی پیش ببرد و همچنین خودجوش در کارها عمل کند. علاوه بر این ویژگی‌ها، مدیران مارکتینگ باید تمرکز بالایی داشته باشند، جزئی‌نگر و بسیار با وجدان باشند تا بتوانند اهداف را در مدت زمان و بودجه محدود برآورده کنند. مدیران مارکتینگ وظایف مختلفی از جمله تخمین هزینه‌ها برای کمپین‌ها، ارائه آنها برای تصویب توسط بخش مالی، کار با آژانس‌های تبلیغاتی، درگیر شدن در مذاکرات تبلیغاتی، تهیه قراردادهای فروش و تبلیغات و بررسی تمام روندها در کارهای تبلیغاتی مانند کارهای تبلیغات آنلاین، تلویزیونی و حتی تبلیغات بیلبوردی را بر عهده دارند.

وظایف

تولید اطلاعات تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف کسب و کار

هماهنگی کانال‌های مختلف بازاریابی

مدیریت بودجه برای فعالیت‌های بازاریابی

آزمایش فرصت‌های جدید بازاریابی

ایجاد رابطه با رسانه‌ها

اداره و تدوین استراتژی‌های شبکه‌های اجتماعی

ارزیابی عملکرد کمپین‌های بازاریابی

عیب‌یابی در کمپین‌های بازاریابی که موفق عمل نکردند

نظارت بر سئو و بهبود عملکرد آن

مدیریت کارمندان بخش مارکتینگ و فروشندگان

رسیدگی به مشکلات بخش خدمات مشتری

آگاهی از روش‌های جدید برای تبلیغ محصولات جدید

آموزش کارکنان در مورد روند بازاریابی

تجزیه و تحلیل بازخورد مشتری از شبکه‌های اجتماعی

تجزیه و تحلیل بازدهی تبلیغات و گزارش آن به مدیریت

استخدام شو همین الان شروع کن شرایط کاری: دورکاری / پاره وقت / تمام وقت

ویدویی معرفی شغل

T-Shape مهارتی

T-Shape چسیت؟
تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این تگ در این مکان تگ تگ در این

مهارت های سخت

مهارت های نرم

دوره ها

آموزش آداب معاشرت بیزنسی و بازاریابی در پیام کوتاه، ایمیل و مکالمات تلفنی

آموزش آداب معاشرت بیزنسی و بازاریابی در پیام کوتاه، ایمیل و مکالمات تلفنی

10000 10000 % مشاهده دوره
sad

sad

10 10 % مشاهده دوره

دوره های شغلی

مدیریت بازاریابی

مدیریت بازاریابی

39000 40000 numberToCurrency("1000") مشاهده دوره ها
هوش هیجانی سازگاری زبان انگلیسی اعتماد به نفس قضاوت و تصمیم گیری کنترل استرس تفکر انتقادی یادگیری مادم العمر ذهنیت رشد کارگروهی قضاوت و تصمیم گیری مذاکره یادگیری چابک تفکر نوآورانه مدیریت فروش Google Ads دانش پایه بازاریابی سئو تبلیغات PPC آنالیز رقبا بازاریابی B2B حل مسئله پیچیده مدیریت امور مشتریان مدیریت رویداد بازاریابی مستقیم آنالیز بازار مبانی برندسازی استراتژی بازاریابی Google Analytics مدیریت برند متقاعدسازی مدیریت تولید سرنخ روابط عمومی بازاریابی محصول کپی رایتینگ بازارپردازی مدیریت بازاریابی تبلیغات آنلاین بازاریابی شبکه های اجتماعی بازاریابی مستقیم بازاریابی ایمیلی بازاریابی یکپارچه تحقیقات بازار مبانی تبلیغات مبانی بازاریابی دیجیتال رهبری

درباره ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و در حقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طی خواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

عضویت در خبرنامه

عضویت

راه های ارتباطی

تصویر IMG

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران فراگیر بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.

تصویر IMG صفحه نخستدوره هادوره های شغلیاخبارمقالاتاشتراکدوره هاسوالات متداول